Pomocná sila do kuchyne - umývačka riadu

GASTRO BEST s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s profesionálnymi gastrotechnológiami pri umyvaní čierneho a bieleho riadu,čistota na prevádzke,
výpomocné práce v kuchyni.
Volať pondelok - piatok od 08.00 do 17.00h. T.č: 0903 737 370

Práca v mladom kolektíve v príjemnom modernom prostredí. Práca pondelok - piatok.Od 7.00 do 16.00 hod

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Platný zdravotný preukaz,zdravotná spôsobilosť komunikatívnosť,flexibilita,samostatnosť.

Moderná klimatizovaná cantína s reštauračnou, kaviarenskou časťou a letnou terasou. Možnosť osláv, firemných akcií, promócie...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1381780  Dátum zverejnenia: 23.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750