Reagujte bez životopisu

Kuchár - Raňajkáreň Bottova, Banská Bystrica

gastpo s.r.o.

Miesto práce
Jána Bottu 2, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacmzda podľa skúseností a možností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho raňajkovo-obedového tímu hľadáme nového kuchára s praxou, ktorý sa chce učiť nové veci, ale je aj kreatívny a chce naučiť nové veci aj nás! :-)

Hlavnou náplňou práce je:

Kuchár: príprava raňajok, obedového menu a pomoc pri jeho tvorbe v spolupráci s našimi kuchármi.

Samozrejmosťou je dodržiavanie hygienických predpisov a noriem.

- pracovný čas - reštaurácia sa cez týždeň otvára o 7:30 (treba prísť samozrejme skôr) a zatvára o 14:30 - aj s prípravou na ďalší deň ešte ostáva čas užiť si deň ;-)
- práca cez víkend podľa rozpisu zmien do 13:00 plus príprava
- práca v mladom kolektíve a modernej reštaurácii
- fixný plat
- 2x káva, strava a pitný režim grátis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár/Čašník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Raňajkáreň ∙ reštaurácia ∙ kaviareň ∙
Ako lepšie sa dá začať deň než dobrými raňajkami a kvalitnou kávou. Na Bottovej dbáme na čerstvosť a kvalitu surovín, ale aj na súhru chutí a vizuálny pôžitok z jedla. Okrem raňajok si u nás môžete vychutnať obedy. Tradičné jedlá pripravené netradičným spôsobom alebo naopak, niečo nové Vás čaká v príjemnej domácej atmosfére našich priestorov. Bottova ale nie je len o jedle. Je aj o ľuďoch! O našom tíme, o nás, o Vás.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4237869  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac