Logo GASTMA, s.r.o.

Asistent/ka technického oddelenia

GASTMA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac1 000 € fix + odmena do výšky 400 € závislá od splnenia zverených úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem a evidencia servisných nahlášok (telefonicky, e-mailom),
  • plánovanie termínov servisu zariadení,
  • spracovávanie kalkulácií servisných opráv a údržby,
  • riešenie reklamácií služieb,
  • organizovanie a evidencia opráv a údržieb motorových vozidiel spoločnosti,
  • spracovávanie podkladov k fakturácii,
  • špecifikácia a objednávanie náhradných dielov,
  • komunikácia s dodávateľmi náhradných dielov,
  • kontrola a prehľad skladu náhradných dielov ( inventúra skladu),
  • administratívne práce spojené s logistikou tovarov - objednávanie tovaru, doprava tovaru,

- plná podpora zvyšovania Vašej odbornosti a zručností pravidelným vzdelávaním;
- práca vo výbornom tíme, kvalitné technické vybavenie;
- profesionálne zapracovanie v rámci skúšobného obdobia;
- stabilné miesto v prípade plnenia očakávaných výsledkov;
- zamestnanie na TPP v spoločnosti s dlhoročne významnou pozíciou na trhu.

Na túto pozíciu prijmeme uchádzača, ktorý má skúsenosti technického zamerania. Podmienkou je minimálne 1 preukázateľná referencia z predchádzajúcich zamestnaní, ktoré uveďte v životopise resp. sprievodnom liste.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradená/ý do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis a motivačný list.
Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti GASTMA, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

reklamačné oddelenie, technické oddelenie, servisné oddelenie, administratíva

Počet rokov praxe

2

​NUTNÉ PREDPOKLADY:
​- odolnosť voči stresu,
​- zmysel a skúseností s organizovaním práce a ľudí,
​- teamové myslenie,
​- vynikajúce komunikačné zručnosti,
​- schopnosť udržiavať dobré vzťahy so zákazníkmi, podriadenými a ostatnými členmi spoločnosti,
​- dodržiavanie poriadku administratívy (úplnosti záznamov vo firemnom systéme, podkladov k fakturácií,)
​- schopnosť riešiť problémy samostatne,
​- aktívny prístup k práci,
​- preukázateľné výsledky z predchádzajúcich zamestnaní,
​- schopnosť rýchlo a efektívne dokončovať pracovné úlohy.​

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Ponúkame istotu fungujúcej gastronómie v gastro prevádzke.

www.gastma.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gastma HR
Tel.: +421556439193
E-mail: poslať životopis
ID: 4828644  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac