Logo GASTMA, s.r.o.

Technik montážny a servisný (minimum - §21, elektrikár)

GASTMA, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 2 500 EUR/mesiacNEPREHLIADNITE: Mzda sa skladá z fixnej a pohyblivej časti. Horná hranica pohyblivej časti mzdy závisí aj od technika.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denné výjazdy zo sídla spoločnosti, z Košíc do prevádzok zákazníkov: väčšinou Košický kraj, Prešovský kraj,
- podmienka: min vyhláška §21 elektrikár,
- diagnostika, oprava a servis gastrozariadení,
- montáž profesionálnych kuchýň,
- nákup spotrebného materiálu,
- starostlivosť o dielňu,
- jednoduché montážne a servisné záznamy, evidencia v programe Excel,
- po zapracovaní je tu možnosť pracovať aj na živnosť.
- pracovná doba: od pondelka - piatka (8,5 hodín)

Radi Vás privítame v príjemnom kolektíve firmy. Zamestnanci u nás nie sú len čísla a štatistiky, sme tu ako rodina. Vedúci technikov vie férovo oceniť, ak má niekto vysoké pracovné nasedenie, správny prístup a dobré výsledky.

✔SLUŽOBNÉ AUTO
- v prípade dobrých výsledkov firma ponúka možnosť použiť auto aj na súkromné účely,
- v prípade dobrých výsledkov služobné auto zamestnanec môže využívať ako BENEFIT aj na cestu do práce a z práce (zamestnávateľ znáša náklady na palivo do 30 km od Košíc).

✔SLUŽOBNÝ MOBIL

✔ÚČASŤ NA PRAVIDELNÝCH FIREMNÝCH AKCIÁCH / teambuildingoch, ktoré prepláca zamestnávateľ. Je to čas plný zábavy a oddychu.

✔INDIVIDUÁLNY KARIÉRNY RAST – možnosť postúpiť na predáka (vedúceho pracovnej skupiny).

Na túto pozíciu prijmeme kandidáta, ktorý má skúsenosti s napájaním odpadu, servisovaním techniky, je manuálne šikovný, dokáže technicky myslieť a disponuje minimálne osvedčením o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom pre stupne odbornej spôsobilosti podľa §21 vyhl. č. 508/2009 Z.z v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Mircosoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

príjemné vystupovanie, tímový hráč, komunikatívny, pozitívne naladený, s ochotou ihneď riešiť problémy, samostatný, zodpovedný, technicky zdatný a zručný.

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Ponúkame istotu fungujúcej gastronómie v gastro prevádzke.

www.gastma.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4586793  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac