Vedúci / Vedúca technického úseku

GASTMA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacOdmeny sa priznávajú bez obmedzenia na základe dobrých výsledkov technického strediska.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie technického oddelenia (spracovávanie denných rozpisov, delenie činnosti technikov,...);
- spracovávanie podkladov k fakturácii;
- spracovávanie kalkulácii servisných opráv a údržby;
- riešenie reklamácii služieb;
- organizuje evidenciu opráv a údržieb motorových vozidiel spoločnosti;
- vykonáva kontrolu kvality a úplnosti výkonu servisných služieb.

- plná podpora zvyšovania Vašej odbornosti a zručností pravidelným vzdelávaním;
- práca vo výbornom tíme, kvalitné technické vybavenie;
- profesionálne zapracovanie v rámci skúšobného obdobia;
- stabilné miesto v prípade plnenia očakávaných výsledkov;
- zamestnanie na TPP v spoločnosti s dlhoročne významnou pozíciou na trhu.

Na túto pozíciu prijmeme kandidáta, ktorý má skúsenosti s riadením tímu technikov. Podmienkou sú minimálne 2 preukázateľné referencie z predchádzajúcich zamestnaní, ktoré uveďte v životopise resp. sprievodnom liste.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradená/ý do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis a motivačný list.
Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti GASTMA, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, strojárenské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

reklamačné oddelenie, technické oddelenie, servisné oddelenie, administratíva

Počet rokov praxe

4

NUTNÉ PREDPOKLADY:
- odolnosť voči stresu,
- zmysel a skúseností s organizovaním práce a ľudí,
- teamové myslenie,
- vynikajúce komunikačné zručnosti,
- schopnosť udržiavať dobré vzťahy so zákazníkmi, podriadenými a ostatnými členmi spoločnosti,
- dodržiavanie poriadku administratívy (úplnosti záznamov vo firemnom systéme, podkladov k fakturácií, podkladov k mzdám servisných technikov),
- schopnosť riešiť problémy samostatne,
- aktívny prístup k práci,
- potrebná znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni,
- preukázateľné výsledky z predchádzajúcich zamestnaní,
- schopnosť rýchlo a efektívne dokončovať pracovné úlohy.

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Ponúkame istotu fungujúcej gastronómie v gastro prevádzke.

www.gastma.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4040108  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac