Technik : servis a montáž gastrozariadení

GASTMA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacFIX + PRÉMIE (pohyblivá časť mzdy) - mzda je reálna. Závislá od výkonu (šikovnosti uchádzača).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis a opravy gastrotechnológií priamo u zákazníka;
- samostatné inštalácie a montáže zariadení a technológií gastro;
- montážne a servisné záznamy, evidencia.

✓ Máte skúsenosti so servisom zariadení?
✓ Ste dôsledný, nerád odchádzate od rozrobenej roboty a máte radi poriadok?
✓ Voči kolegom a firme ste lojálny a nemáte problém sa prispôsobiť?
✓ Hľadáte stabilnú prácu?

Hľadáme človeka, ktorý:
- má minimálne vyhlášku §21,
- je manuálne šikovný,
- je ochotný na sebe pracovať,
- má lojálny prístup voči firme, zákazníkom,
- nezaskočia ho zmeny a veci radšej aktívne ihneď vyrieši,

- SLUŽOBNÉ MOTOROVÉ VOZIDLO, na pracovné úkony
- SLUŽOBNÝ MOBIL

V prípade dobrých výsledkov služobné auto vie zamestnanec využívať ako BENEFIT aj na cestu do práce a z práce, za náklady firmy.

- plná podpora zvyšovania Vašej odbornosti a zručností pravidelným vzdelávaním,
- práca vo výbornom a pozitívnom tíme,
- profesionálne zapracovanie v rámci skúšobného obdobia,
- stabilné miesto v prípade plnenia očakávaných výsledkov.

Na túto pozíciu prijmeme kandidáta, ktorý má skúsenosti s prácou v servisovaní techniky, bielej techniky a pod. a disponuje osvedčením o odbornej spôsobilosti na vykonávania činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom pre stupne odbornej spôsobilosti podľa §21, §22 alebo §23 vyhl. č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov.

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti GASTMA, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Ponúkame istotu fungujúcej gastronómie v gastro prevádzke.

www.gastma.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3204731  Dátum zverejnenia: 24.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac