Špecialista (prípravy) cenových ponúk

GASTMA, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Základ + pohyblivá zložka výkonnostná + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Považujete sa za osobu šikovnú a schopnú, s ochotou realizovať sa v oblasti podpory predaja? Staňte sa súčasťou nášho tímu.
Čo od Vás očakávame:
- vypracovanie cenových ponúk gastrotechnológií pre obchodné oddelenie;
- administratíva cenových ponúk;
- sledovanie dopytov, obstarávaní, komunikácia s obchodným oddelením;
- komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo;
- práca s podkladmi v angličtine;

- plná podpora zvyšovania Vašej odbornosti a zručností pravidelným vzdelávaním;
- práca vo výbornom tíme, kvalitné pracovné prostredie;
- profesionálne zapracovanie - riadny adaptačný proces;
- príležitosť participovať na ambicióznych projektoch;
- stabilné miesto v prípade plnenia očakávaných výsledkov;
- zamestnanie na TPP v spoločnosti s dlhoročne významnou pozíciou na trhu;

Na túto pozíciu prijmeme kandidátku/kandidáta, ktorá/ý už v minulosti dosiahol dobré výsledky na podobnej pozícii a vie sa nimi preukázať, má chuť iniciatívne sa podieľať na rozvoji firmy, a tak prispievať k jej rastu, dokáže si budovať a udržiavať dobré vzťahy s obchodnými partnermi.

Máte blízko k službám a administratíve technického alebo obchodného oddelenia? Práve v tejto oblasti plánujete realizovať svoje ambície? Nevadí Vám vysoké pracovné nasadenie a práca v tíme? Ste tá/ten koho hľadáme. Odmenou Vám bude možnosť stať sa stálym členom spoločnosti s plnou podporou a perspektívou Vášho profesného rozvoja.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradená/ý do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis.
Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti GASTMA, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- podmienkou sú preukázateľné výsledky (referencie) z minulosti;
- dôslednosť, zmysel pre detail, technické myslenie;
- ochota a záujem pomáhať;
- schopnosť prekonávať prekážky, sebadisciplína a vytrvalosť;
- ovládanie akéhokoľvek sw pre prípravu ponúk alebo oceňovacieho sw výhodou (Cenkros, Odis a pod.);

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Ponúkame istotu fungujúcej gastronómie v gastro prevádzke.

www.gastma.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2814423  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ + pohyblivá zložka výkonnostná + odmeny