Kuchár

Gasthof Levanda (Valentín Palačik)

Miesto práce
Kováčska 4, Nižný Medzev
Termín nástupu
ihneď
6 - 8 EUR/hod.základná mzda + odmeny + preplatené cestovné náklady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho skvelého, mladého tímu, v modernej reštaurácii v provensálsko-nemeckom štýle.

Hľadáme práve teba ak :
- Si kreatívny
- Gastronómia je tvojim hobby a prácou ktorá ťa napĺňa
- Si otvorený novým nápadom
- Sa rád učíš novým veciam a rád sa posúvaš ďalej v gastronómii

Ponúkame ti :
- Práca v skvelom mladom kolektíve
- Intenzívny profesný rozvoj v priateľskej atmosfére
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

- Možnosť sebarealizácie
- Práca na krátky/dlhý týždeň, možnosť plánovania pracovných smien
- Získanie pracovných skúseností v zázemí úspešnej reštaurácie
- Možnosť kariérneho rastu

Pozícia vyžaduje osvedčenie o spôsobilosti, tj. výučný list, maturita z potravinárskeho odboru, alebo získané osvedčenie z Červeného kríža.

Podmienkou prijatia platný je zdravotný preukaz a výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia

Počet rokov praxe

3

hospodárenie so surovinami, znalosť HCCP, hygienické návyky

Spoločnosť podnikajúca v oblasti gastronómie
ID: 3948644  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.