Vodo - plynoinštalatér

GASCENTRUM, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie základných odborných technologických činností pri realizácií technického zariadenia budov a inžinierskych sietí:
- zhotovovanie predovšetkým inžinerskych stavieb ,
vonkajších a vnútorných rozvodov plynu, vody, odpadu a kanalizácie,
vratane všetkých vonkajších rozvodov na priemyselných stavbách a stavbách občianskej vybavenosti.
- montáž vnútorných vodovodov, plynovodov, kanalizácií - inštalatérske práce zo všekých mateliálov /oceľ,plast,meď/ kotolne prakticky bez obmedzenia výkonu.

V prípade záujmu nás čo najskôr kontaktujte pre bližšie informácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Gascentrum, s.r.o., vyvíja podnikateľské aktivity na základe odborných spôsobilostí, osvedčení, oprávnení. Práce vykonávame od projektovej prípravy cez inžiniersku činnosť po samotnú realizáciu vrátane dodávky materiálu a zemných prác vlastnými strojmi a kvalifikovanými pracovníkmi. Montujeme potrubia liatinové, oceľové, kameninové, plastové spájané hrdovými spojmi, alebo zváraním - aj na tupo. Všetky typy zvárania potrubí vykonávame vlastnými zariadeniami a vlastnými kvalifikovanými pracovníkmi. Ďalšie činnosti: montáž vnútorných vodovodov, plynovodov, kanalizácií - inštalatérske práce zo všekých mateliálov /oceľ,plast,meď/ kotolne prakticky bez obmedzenia výkonu. Tieto práce tatiež ponúkame vrátane projektovej prípravy.
ID: 3587726  Dátum zverejnenia: 28.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200-1500