Obsluha bioplynovej stanice

GAS PROGRES I., spol. s r.o.

Miesto práce
Nová Ves nad Žitavou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacnástupná mzda: 5,00 €/hod, príplatky v zmysle Zákonníka práce, po zaškolení zvýšenie hodinovej mzdy na 5,50 - 5,75 podľa skúseností zamestnanca, výkonnostný bonus 200 €/mes. Priemerná čistá mzda zaškoleného zamestnanca na tejto pozícii je 1.200 - 1.400 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie prevádzkového chodu, vykonávanie servisných a údržbárskych prác, zásobovanie bioplynovej stanice

Motivačný systém odmeňovania, základná mzda + výkonnostné odmeny
Mobilný telefón
Príspevok na cestovné náklady
Príspevok na stravu

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vhodná pozícia pre uchádzačov s technickým, strojárskym, poľnohospodárskym alebo elektrotechnickým vzdelaním

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

samostatnosť
manuálna zručnosť
flexibilita
zodpovedný prístup

Zameranie spoločnosti GAS PROGRES I., spol. s r.o. je výroba biopalív, výroba a dodávka elektriny zariadeniami na výrobu elektriny.
ID: 4691794  Dátum zverejnenia: 9.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac