Obsluha čerpacej stanice

GAS product & services a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
od 624,00 € brutto + mesačné odmeny do 20% + zákonné príplatky a zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a údržba čerpacej stanice, práca s registračnou pokladňou, dokladanie tovaru a udržiavanie čistoty v obchode aj na vonkajšom priestranstve.

Mesačné odmeny do 20%+bonusy, vernostná dovolenka nad rámec Z. práce, zaškolenie.

Informácie o výberovom konaní

Prax výhodou
Mesačné odmeny do 20%+bonusy,príplatky podľa Zákonníka práce(900,-€ brutto) vernostná dovolenka nad rámec Z. práce, zaškolenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť sebakontroly a sebaovládania.
Schopnosť prispôsobovať sa.
Rozhodnosť a samostatnosť.
Schopnosť sústrediť sa.
Schopnosť presného dodržiavania stanovených postupov.

Spoločnosť obchoduje s pohonnými hmotami a prevádzkuje sieť čerpacích staníc na Slovensku. Našim cieľom je poskytovať najlepšiu alternatívu v predaji PHM na Slovensku. Vyznačujeme sa kvalitou obsluhy. V rámci skupiny GAS zamestnávame do 300 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3521786  Dátum zverejnenia: 14.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 624,00 € brutto + mesačné odmeny do 20% + zákonné príplatky a zamestnanecké benefity