Vodič nákladnej dopravy

GAS product & services a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
739 EUR/mesiacako základná zložka mzdy v rámci výkonu práce na Slovensku /pri výkone práce v zahraničí je výška základnej zložky mzdy v zmysle platnej legislatívy príslušnej krajiny/ + zákonné príplatky za prácu nadčas, za prácu v noci, za prácu cez víkendy, počas sviatkov + vyúčtovanie cestovných náhrad za pracovné cesty ( pohyblivá zložka mzdy cca mesačne 500,00 EUR brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za prepravu tovaru a jeho včasné dopravenie na miesto určenia
dodržiavanie termínov nakládky a vykládky, pristavenia vozidla, voľba optimálnych prepravných trás
zodpovednosť za prepravovaný náklad, za nebezpečný náklad (ADR), aby nedošlo k jeho odcudzeniu alebo poškodeniu, alebo úniku
vedenie záznamov o prevádzke vozidla, vedenie knihy jázd
starostlivosť o zverené vozidlo, udržiavanie čistoty a dobrého technického stavu vozidla
zodpovednosť za servisné prehliadky vozidla
dodržiavanie opatrení a predpisov v súlade s platnou legislatívou (dopravné predpisy, BOZP...)
pracovné cesty v rámci západného Slovenska + pracovné cesty do zahraničia (Rakúsko, Slovinsko, ČR...)
Pozícia je obsadzovaná v rámci skupiny GAS pre spoločnosť G5 Transport s.r.o.

perspektíva dlhodobej spolupráce v slovenskej spoločnosti
ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
hlavný pracovný pomer so skúšobnou dobou
jednorazový finančný príspevok pri príležitosti uzatvorenia manželstva, narodenia dieťaťa, životného jubilea

Vopred ďakujeme za Váš záujem. Podmienkou pre účasť vo výberovom konaní na obsadzovanú pozíciu je zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu. Po vyhodnotení doručených životopisov budú vybraní tí uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené predpoklady. Následne s nimi bude telefonicky dohodnutý osobný pohovor. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že spoločnosť GAS product & services a.s. / G5 Transport s.r.o. využíva čo najmenší rozsah Vašich osobných údajov pre účely overenia Vášho záujmu o zamestnanie. Vaše osobné údaje sú uložené po dobu nevyhnutne nutnú k zaisteniu práv a povinností vyplývajúcich z predzmluvných vzťahov a zo všeobecne záväzných právnych predpisov. Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie sa ukladajú po dobu trvania výberového konania a obsadenia inzerovanej pozície. Po ukončení výberového konania a obsadení pozície budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
Spoločnosť GAS product & services a.s. /G5 Transport s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje zákonným spôsobom pre účely vykonávania činností súvisiach s predzmluvným vzťahom (výberové konania s uchádzačmi o zamestnanie) na základe Článku 6, ods. 1, písmeno b) Nariadenia GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

veľkou výhodou sú predchádzajúce skúsenosti v oblasti prepravy pohonných hmôt

Počet rokov praxe

2

- nevyhnutnou podmienkou sú preukázateľné skúsenosti s vedením nákladného motorového vozidla minimálne 2 roky (VP skupina C a E)
- výhodou sú skúsenosti s prepravou PHM, zemného plynu, nebezpečných látok atď...
- schopnosť rýchlej adaptácie a prispôsobenia sa
- schopnosť rýchleho rozhodovania sa a koncentrácie
- schopnosť dodržiavania stanovených postupov
- tímovosť
- časová flexibilita, asertivita, samostatnosť
- zodpovednosť, korektný prístup a lojalita voči zamestnávateľovi
- morálna bezúhonnosť
- aktuálne platný doklad o zdravotnej spôsobilosti vykonávať prácu vodiča nákladného vozidla
- aktuálne platný doklad o vykonaní psychologickej spôsobilosti pre prácu vodiča nákladného vozidla
- digitálna karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- dobrá znalosť dopravnej problematiky.

Spoločnosť obchoduje s pohonnými hmotami a prevádzkuje sieť čerpacích staníc na Slovensku. Našim cieľom je poskytovať najlepšiu alternatívu v predaji PHM na Slovensku. Vyznačujeme sa kvalitou obsluhy. V rámci skupiny GAS zamestnávame do 300 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3439208  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac