Vodič nákladnej dopravy

GAS product & services a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za prepravu tovaru a jeho včasné dopravenie na miesto určenia
dodržiavanie termínov nakládky a vykládky, pristavenia vozidla, voľba optimálnych prepravných trás
zodpovednosť za prepravovaný náklad, za nebezpečný náklad (ADR), aby nedošlo k jeho odcudzeniu alebo poškodeniu, alebo úniku
vedenie záznamov o prevádzke vozidla, vedenie knihy jázd
starostlivosť o zverené vozidlo, udržiavanie čistoty a dobrého technického stavu vozidla
zodpovednosť za servisné prehliadky vozidla
dodržiavanie opatrení a predpisov v súlade s platnou legislatívou (dopravné predpisy, BOZP...)
pracovné cesty do zahraničia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 624,00 € brutto + odmeny + cestovné náhrady + príplatky za prácu nadčas, vo sviatok, soboty a nedele v zmysle zákona

perspektíva dlhodobej spolupráce v slovenskej spoločnosti
hlavný pracovný pomer so skúšobnou dobou
jednorázový finančný príspevok pri príležitosti uzatvorenia manželstva, narodenia dieťaťa, životného jubilea

Vopred ďakujeme za Váš záujem. Podmienkou pre účasť vo výberovom konaní na obsadzovanú pozíciu je zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu. Po vyhodnotení doručených životopisov budú vybraní tí uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené predpoklady. Následne s nimi bude telefonicky dohodnutý osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- podmienkou sú preukázateľné skúsenosti s vedením nákladného motorového vozidla minimálne 2 roky (VP skupina C a E)
- výhodou sú skúsenosti s prepravou PHM, zemného plynu ...
- schopnosť rýchlej adaptácie a prispôsobenia sa
- schopnosť rýchleho rozhodovania sa a koncentrácie
- schopnosť dodržiavania stanovených postupov
- tímovosť
- časová flexibilita, asertivita, samostatnosť
- zodpovednosť, korektný prístup a lojalita voči zamestnávateľovi
- morálna bezúhonnosť
- aktuálne platný doklad o zdravotnej spôsobilosti vykonávať prácu vodiča nákladného vozidla
- aktuálne platný doklad o vykonaní psychologickej spôsobilosti pre prácu vodiča nákladného vozidla
- digitálna karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- dobrá znalosť dopravnej problematiky.

Spoločnosť obchoduje s pohonnými hmotami a prevádzkuje sieť čerpacích staníc na Slovensku. Našim cieľom je poskytovať najlepšiu alternatívu v predaji PHM na Slovensku. Vyznačujeme sa kvalitou obsluhy a na celom Slovensku zamestnávame viac ako 180 ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Tuhovská 1
83107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bibiana Duchajová
E-mail: poslať životopis
ID: 3439208   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 624,00 € brutto + odmeny + cestovné náhrady + príplatky za prácu nadčas, vo sviatok, soboty a nedele v zmysle zákona