Junior účtovník

GAS product & services a.s.

Miesto práce
Mierová 2149/202, Bratislava
Termín nástupu
14.06.2021, prípadne dohodou
1 100 EUR/mesiacako základná zložka mzdy, po skúšobnej dobe bude súčasťou mesačnej mzdy osobné ohodnotenie až do výšky 100,00 € brutto/mesiac. Konečná výška mzdy je predmetom dohody s vybraným kandidátom a závisí od jeho predchádzajúcich skúseností, seniority a odborných znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné účtovné práce:
- párovanie a kontrola faktúr s dodacími listami a príjemkami
- rozdelenie a nahrávanie došlých faktúr a dobropisov do účtovného programu KARAT
- spracovanie a kontrola denných uzávierok z pokladničných systémov čerpacích staníc
- riešenie opráv, komunikácia s bankou
- archivácia účtovných dokladov v zmysle platnej legislatívy
- spracovanie a archivácia doručených žrebov, príprava pre ich odoslanie
- elektronické zasielanie výkazov
- kontrola CCS, UTA, DKV (formy tankovania) bločkov pre správnu fakturáciu
- zabezpečovanie formálnej správnosti účtovných dokladov, správnosti ich zaúčtovania v zmysle metodiky účtovania
- ďalšie administratívno-ekonomické činnosti podľa pokynov nadriadeného - hlavného účtovníka

Miesto výkonu práce sú administratívne priestory / centrála / spoločnosti.

Ponúkame Vám stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- motivačný systém odmeňovania na základe merateľných ukazovateľov
- príjemné, dynamické pracovné prostredie v prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
- darčeková poukážka pri príležitosti životného jubilea, pri uzatvorení manželstva, pri narodení dieťaťa
- vianočný balíček pre zamestnanca
- príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona
- zamestnanecká karta na výhodnejšie tankovanie a nákup tovaru

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku.
Dovoľujeme si upozorniť všetkých uchádzačov, že informácie v zmysle článku 13 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „informácie“) sú uvedené na webovej stránke spoločnosti GAS product & services a.s. , ktorá využíva čo najmenší rozsah Vašich osobných údajov pre účely overenia Vášho záujmu o zamestnanie. Vaše osobné údaje sú uložené po dobu nevyhnutne nutnú k zaisteniu práv a povinností vyplývajúcich z predzmluvných vzťahov a zo všeobecne záväzných právnych predpisov. Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie sa ukladajú po dobu trvania výberového konania a obsadenia inzerovanej pozície. Po ukončení výberového konania a obsadení pozície budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
Spoločnosť GAS product & services a.s. spracúva Vaše osobné údaje zákonným spôsobom pre účely vykonávania činností súvisiach s predzmluvným vzťahom (výberové konania s uchádzačmi o zamestnanie) na základe Článku 6, ods. 1, písmeno b) Nariadenia GDPR.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Expert
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Karat - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou je predchádzajúca prax na pozícii junior účtovník

Počet rokov praxe

2

Hľadáme šikovného a pozitívne naladeného tímového hráča, ktorý :
- je komunikatívny, bezúhonný, ochotný a je schopný pracovať samostatne
- dokáže sa v krátkom čase adaptovať na nové prostredie
- má aktívny prístup k práci
- je zodpovedný, ústretový a flexibilný
- má orientáciu na detail, je precízny a dôsledný
- bude dobrou náladou prispievať k celkovej atmosfére oddelenia
- veľkou výhodou je znalosť účtovného programu KARAT, ale nie je to podmienka
- predchádzajúce skúsenosti s účtovným programom OMEGA sú vítané
- dobrá orientácia v oblasti daňových a účtovných zákonov

Spoločnosť obchoduje s pohonnými hmotami a prevádzkuje sieť čerpacích staníc na Slovensku. Našim cieľom je poskytovať najlepšiu alternatívu v predaji PHM na Slovensku. Vyznačujeme sa kvalitou obsluhy. V rámci skupiny GAS zamestnávame do 300 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3065812  Dátum zverejnenia: 26.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac