Senior Java Developer

Garwan k.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 6 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Senior Developera, ktorý už má skúsenosti z väčších komerčných projektov, ponúkame možnosť podieľať sa na rakúskom projekte z oblasti logistiky. Konkrétne sa jedná o vývoj systému pre synchronizáciu predaja cestovných lístkov rôznymi kanálmi (web, mobilná aplikácia, automat ... ). Ide o spoluprácu s jednou z najväčších spoločností na rakúskom trhu vôbec. Miesto výkonu práce je Bratislava / Remote, s občasnými služobnými cestami do Viedne.

- možnosť pracovať z domu alebo z našej kancelárie v Bratislave
- 2 sick days do roka
- flexibilný pracovný čas
- plne hradíme kurzy angličtiny a nemčiny priamo v našich priestoroch alebo online
- dbáme o duševné zdravie prostredníctvom bezplatného psychologického poradenstva a koučingu
- MultiSport karta, ktorá ponúka možnosť navštíviť desiatky športovísk
- podporujeme vzdelávanie vo forme konferencií, workshopov, literatúry ...
- organizujeme pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky, oslavy narodenín ...
- chillout zóna priamo vo firme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Spring - Pokročilý
Hibernate - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- minimálne 5 rokov skúseností s vývojom komplexných aplikácií v Jave
- skúsenosti s technológiami Spring, Hibernate / JPA (ORM)
- skúsenosť s databázami ako NoSQL, Oracle, Postgres
- znalosť toolov ako Maven, JUnit, Bamboo, Jenkins
- skúsenosť s SQL
- znalosť Keycloak, OIDC je výhodou
- znalosť Angularu a TypeScriptu sú výhodou
- aktívna komunikácia v nemeckom jazyku
- proaktivita, komunikačné zručnosti, analytické myslenie, flexibilita

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4540147  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac