DWH Specialist - Azure

Garwan k.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 6 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DWH Špecialistovi ponúkame príležitosť podieľať sa na rakúskom projekte z oblasti logistiky. Konkrétne sa jedná o výstavbu nového dátoveho skladu, pričom dáta sa budú preberať z rôznych systémov a ukladať do Azure Cloudu. Miesto výkonu práce je Bratislava / Remote, s občasnými služobnými cestami do Viedne (1x za mesiac).

Na čom by si pracoval:

- vyvíjanie ETL úloh na platforme Databricks (Python)
- vytváranie webových služieb v C# alebo Pythone a ich nasadzovanie v Azure

- možnosť pracovať z domu alebo z našej kancelárie v Bratislave
- 2 sick days do roka
- flexibilný pracovný čas
- plne hradíme kurzy angličtiny a nemčiny priamo v našich priestoroch alebo online
- MultiSport karta, ktorá ponúka možnosť navštíviť desiatky športovísk
podporujeme vzdelávanie vo forme konferencií, workshopov, literatúry ...
- organizujeme pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky, oslavy narodenín ...
- chillout zóna priamo vo firme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Databricks - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť s platformou Databricks
- znalosť Azure DevOps a Pipelines
- znalosť Azure Cosmos (MongoDB API)
- znalosť Azure Storage Account
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- komunikácia v nemeckom jazyku je výhodou
- proaktivita, komunikačné zručnosti, analytické myslenie, flexibilita

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4483216  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac