Back-End Developer

Garwan k.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Back-End Developerom ponúkame príležitosť vyvíjať nový projekt - platformu pre viaceré inzertné portály pre jeden z najväčších rakúskych mediálnych domov. Prvé dva portály sú už pár mesiacov online s perspektívou dostať sa do top 3 na trhu v Rakúsku. Aktuálne pridávame ďalšie funkcionality a plánujeme vývoj nového portálu. Pracujeme z domu v dvojtýždňových sprintoch a hľadáme nového kolegu, ktorý bude súčasťou nášho interného tímu (6-8 developerov). Preferujeme dlhodobú spoluprácu s možnosťou pracovať aj na ďalších projektoch. Ak by si sa chcel dozvedieť viac, ozvi sa nám!

Naše technológie:
- Java 11, Spring Boot, JPA/Hibernate
- Knižnice: JOOQ, MapStruct, Lombok, Apache Camel
- Cloud: AWS
- Testovanie: JUnit, AssertJ, Mockito, Gatling
- Kontajnery & CI: Docker, Kubernetes, GIT, Bitbucket Pipelines
- Databázové systémy, Messaging: PostgreSQL, Elasticsearch, Kafka, Schema Registry
- Projektový manažment: JIRA, Confluence, Bitbucket
- Agilný vývoj: Scrum
- Ostatné: OSM Stack (OpenStreetMap, Nominatim, Photon)

- možnosť pracovať z domu alebo z našej kancelárie v Bratislave
- 2 sick days do roka
- flexibilný pracovný čas
- plne hradíme kurzy angličtiny a nemčiny priamo v našich priestoroch alebo online
- MultiSport karta, ktorá ponúka možnosť navštíviť desiatky športovísk
- podporujeme vzdelávanie vo forme konferencií, workshopov, literatúry ...
- organizujeme pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky, oslavy narodenín ...
- chillout zóna priamo vo firme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Mierne pokročilý
Spring - Mierne pokročilý
Hibernate - Mierne pokročilý

- skúsenosti s vývojom na komerčných projektoch v Jave
- skúsenosti so Spring stack, JPA/Hibernate
- znalosť Docker, Kubernetes je výhodou
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- proaktivita, analytické myslenie, flexibilita

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4344524  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac