1 800 - 2 400 EUR

Front-End Developer

Garwan Consulting s. r. o.

Miesto práce
Palackého 4, 811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví vývoj front-endu a už si mal možnosť pracovať s Angular-om, máš u nás dvere otvorené. Spúšťame totiž nový projekt - core systém pre vedecké inštitúty v Rakúsku. Ide o greenfield vývoj v internom tíme 4-6 developerov. V rámci projektu budeme riešiť témy ako správa dát, workflow procesy, a tiež komplexný model prístupových dát. Prvá fáza projektu bude trvať približne 6 mesiacov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 800 - 2 400 EUR btt. (pri TPP)

- motivujúce platové podmienky (uvedená mzda predstavuje minimálnu výšku základnej zložky pri spolupráci na TPP)
- ak si ranné vtáča, môžeš začať pracovať kľudne od 7:00, ak nie, príď do officu na 9:30 - v Garwane fungujeme na flexibilnom pracovnom čase
- k dispozícii máš 2 sick days do roka
- podľa potreby môžeš pracovať aj na home-office
- plne hradíme kurzy angličtiny a nemčiny priamo v našich priestoroch
- ak máš chuť na kávu s horalkou alebo na džús a jablko, v našej kuchynke vždy nájdeš zásoby energie
- s MultiSport kartou môžeš pravidelne navštevovať množstvo športovísk nie len v rámci Bratislavy
- čas spolu trávime aj mimo práce, organizujeme teambuildingy, spoločné raňajky, oslavy narodenín ...
- počas dňa si môžeš oddýchnuť pri foosballe alebo PSku v chillout zóne
- podporujeme vzdelávanie vo forme konferencií, workshopov, literatúry...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Angular - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky skúseností s vývojom komplexných aplikácií s použitím technológií TypeScript, Angular, RxJS, Sass
- skúsenosti s Webpack, Cypress, Jest alebo React sú výhodou
- angličtina na aktívnej úrovni
- nemecký jazyk minimálne na základnej úrovni je výhodou

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Palackého 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Kamenská
Tel.: +421 917 773 390
E-mail: poslať životopis
ID: 3635628   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 800 - 2 400 EUR btt. (pri TPP)