PL/SQL Developer

Garwan k.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Podľa zákona sme povinní inzerovať minimálny plat, ktorý je 2 500 EUR btt. s možnosťou zvýšenia v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PL/SQL Developer, ktorý sa stane súčasťou nášho tímu bude mať možnosť v rámci medzinárodného tímu spolupracovať na analýze a vývoji jednotlivých častí nového informačného systému z oblasti dopravy. Na projekte sa využívajú hlavne technológie Oracle 11g/12g, SQL, PL/SQL.
Priemerne 8-10 krát v mesiaci je potrebné v rámci projektu vycestovať do Viedne. Zvyšok času bude náš nový kolega vyvíjať z officu v Bratislave a časť môže odpracovať aj z domu.

Náplň práce:
- vývoj nových funkcionalít
- starostlivosť o existujúce aplikácie
- monitorovanie behu systémov
- dátové migrácie
- optimalizácia výkonu databázových dotazov

- motivujúce platové podmienky (uvedená mzda predstavuje minimálnu výšku základnej zložky pri spolupráci na TPP)
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu (2 dni v týždni)
- plne hradené kurzy angličtiny a nemčiny (2 hod. týždenne)
- chillout zóna priamo vo firme
- MultiSport karta
- pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky ...
- 2 sick days
- vzdelávanie vo forme literatúry, konferencií, workshopov ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Java - Základy

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky skúseností s vývojom v PL/SQL na komerčných projektoch
- znalosť SQL na pokročilej úrovni
- skúsenosti s vývojom v Jave sú výhodou
- znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou
- proaktivita, analytické myslenie

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3559338  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa zákona sme povinní inzerovať minimálny plat, ktorý je 2 500 EUR btt. s možnosťou zvýšenia v závislosti od skúseností.