Technik kvality (práca na centrálnej zmene)

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
1 250 EUR/mesiaczákladná mzda od 1 250 € v závislosti od skúseností a znalostí finálneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podpora internej analýzy koreňových príčin a definovanie nápravných opatrení
  • podpora pri analýze nepodarkov
  • adekvátne narábanie s nepodarkami (vyzdvihnutie, zošrotovanie,...)
  • podpora lídra kvality pri internom monitorovaní PPM a nepodarkov
  • dosahovanie cieľov v oblasti interného a zákazníckeho PPM
  • podpora zmenového manažéra pri homologizácii procesov či produktov
  • podpora procesov kvality vedúcich k obmedzeniu kvalitatívnych problémov súvisiacich s výrobnou halou
  • školenie operátorov
  • vykonávanie auditov
  • aktualizácia a monitoring akčného plánu týkajúceho sa auditu procesu či produktu a výsledkov kritických kvalitatívnych problémov

Našim zamestnancom ponúkame naozaj širokú škálu benefitov!

Finančné benefity:
  • príspevok na dopravu - 2 €/deň
  • príspevok na občerstvenie - 0,50 €/deň
  • výkonnostný bonus
  • príspevok na stravovanie nad rámec ZP
  • bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • Bravo bonus - špeciálna odmena za prácu nad rámec povinností
  • každoročné navyšovanie mzdy na základe hodnotenia za predošlý rok

Myslíme aj na Vašu budúcnosť formou:
  • príspevku do 3. dôchodkového piliera
  • možnosť kariérneho rastu

Trochu oddychu na pracovisku nezaškodí ani formou:
  • masáže priamo na pracovisku zdarma (1x mesačne)
  • firemných akcií

Ponúkame aj:
  • Datart kartu - možnosť využiť zľavu na nákup v Datarte
  • Metro kartu

Podporujeme taktiež tvoje kultúrne či športové potreby pomocou:
  • zliav na predstavenia organizované Štátnym divadlom v Košiciach, či Divadlom Jonáša Záborského v Prešove
  • Multisport karty

Ďakujeme všetkým kandidátom za zaslaný životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

ISO TS 16949 - Mierne pokročilý
Minitab - Základy
Failure Mode and Effect Analysis (FMEA) - Základy
PPAP (Proces schvaľovania dielov pre výrobu) - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

kvalita

Počet rokov praxe

3

  • veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • schopnosť získať spoluprácu od ostatných oddelení
  • výborná znalosť nástrojov kvality (APQP, SPC, MSA, FMEA, PPAP)

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4570140  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac