Inžinier zákazníckej kvality_automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
1 800 EUR/mesiacmzda od 1800 EUR v závislosti od skúseností a vedomostí finálneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komunikácia so zákazníkom
  • rýchla a efektívna reakcia na problémy a požiadavky zákazníkov
  • sledovanie a reporting kľúčových ukazovateľov kvality zákazníka (PPM, 8D/CAR)
  • vedenie tímov 8D/CAR
  • podpora projektov PEP vo fáze 5-8
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • komunikácia, dokumentácia a zabezpečovanie všetkých špecifických požiadaviek zákazníkov, kritických informácií, incidentov a rizík, ktoré sa týkajú pridelených zákazníkov s cieľom dosiahnuť ich spokojnosť s kvalitou našich produktov
  • zodpovednosť za prípravu návštevy zákazníka spojenej s auditom
  • včasná validácia všetkých zadržaných výrobkov

Našim zamestnancom ponúkame naozaj širokú škálu benefitov!

Finančné benefity:
  • príspevok na dopravu - 2 €/deň
  • príspevok na občerstvenie - 0,50 €/deň
  • príspevok na stravovanie nad rámec ZP
  • bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • Bravo bonus - špeciálna odmena za prácu nad rámec povinností
  • každoročné navyšovanie mzdy na základe hodnotenia za predošlý rok
  • ročný bonus

Myslíme aj na Vašu budúcnosť formou:
  • príspevku do 3. dôchodkového piliera
  • možnosti kariérneho rastu

Aby ste mali rovnováhu medzi pracovným a mimopracovným životom, ponúkame:
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce z domu - 2 dni/mesiac

Trochu oddychu na pracovisku nezaškodí ani formou:
  • masáže priamo na pracovisku zdarma (1x mesačne)
  • firemných akcií

Ponúkame aj:
  • Datart kartu - možnosť využiť zľavu na nákup v Datarte
  • Metro kartu
  • právnu, psychologickú a finančnú pomoc

Podporujeme taktiež tvoje kultúrne či športové potreby pomocou:
  • zliav na predstavenia organizované Štátnym divadlom v Košiciach, či Divadlom Jonáša Záborského v Prešove
  • Multisport karty

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí nám zaslali svoj životopis. Vzhľadom na veľký počet životopisov si však vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, inžiniering, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

kvalita v automotive spoločnosti

Počet rokov praxe

3

  • dobrá znalosť noriem ISO9001 a IATF16949
  • dobrá znalosť nástrojov kvality (FMEA, Ishikawa diagram, 8D, PPAP...)
  • komunikačné schopnosti na výbornej úrovni
  • problem solving

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4569360  Dátum zverejnenia: 4.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac