Si čerstvý absolvent? Hľadáš neustále veci, ktoré by si zlepšil? Rozbehni svoju kariéru u nás ako Stážista na oddelení neustáleho zlepšovania!

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Od 1 100 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od vedomostí a zručností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného absolventa (najneskôr r. 2022) na naše oddelenie neustáleho zlepšovania výrobného procesu!

Pridaj sa k nám a podieľaj sa na:
  • vytváraní procesnej dokumentácie
  • projektoch zameraných na zníženie nákladov
  • riadení dokumentácie na Sharepointe – revidácia, presuny
  • analýze cyklových časov - reportingu
  • spolupráci a komunikácii s ostatnými oddeleniami

Finančné benefity:
  • príspevok na dopravu - 2 €/deň
  • príspevok na občerstvenie - 0,50 €/deň
  • príspevok na stravovanie nad rámec ZP
  • bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu

Myslíme aj na Vašu budúcnosť formou:
  • príspevku do 3. dôchodkového piliera

Aby ste mali rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, ponúkame:
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce z domu - 2 dni/mesiac

Trochu oddychu na pracovisku nezaškodí ani formou:
  • masáže priamo na pracovisku zdarma
  • firemných akcií

Spoločnosť Garrett Motion Slovakia, s. r. o. ďakuje všetkým uchádzačom, ktorí reagovali na našu pracovnú ponuku. Vzhľadom na vysoký počet životopisov si však vyhraduje právo kontaktovať telefonicky iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ochota učiť sa
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Zmysel pre detail

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4567367  Dátum zverejnenia: 25.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac