Poď sa s nami podieľať na zavádzaní novej technológie ako Procesný inžinier pre elektrifikáciu!

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
1 850 EUR/mesiaczákladná mzda od 1 850 € v závislosti od skúseností a znalostí finálneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Procesný inžinier pre elektrifikáciu budeš zodpovedný za definovanie a realizáciu štandardov zariadení pre nové projekty elektrifikácie! V spolupráci s globálnym tímom budeš podporovať návrh a implementáciu systémov a zariadení, testovanie a zlepšovanie s cieľom uspokojiť prevádzkové potreby.

Okrem toho budeš zodpovedný aj za:
  • definovanie požiadaviek pre knihy špecifikácií spolu s ostatnými oddeleniami zapojenými do projektov
  • partnerstvo s inžiniermi z NPI (New product introduction) oddelenia pri identifikácii, získavaní a implementácií požiadaviek súvisiacich so zavádzaním nových výrobkov
  • používanie definovaných kritérií noriem pre zariadenia
  • zabezpečenie školenia tímov technických služieb a výroby pre zavádzané alebo modernizované technológie
  • definovanie pracovných inštrukcií a plánu kontroly so zreteľom na ergonómiu, BOZP a kvalitu
  • definovanie a vykonávanie štandardizácie procesov podľa definície pokročilého výrobného inžinierstva
  • definovanie požiadaviek na rozpočet a jeho čerpanie v súlade s výrobným investičným procesom
  • zlepšovanie OEE and RTY procesu
  • denné monitorovanie výkonnosti strojov (OEE, RTY, atď.)
  • spoluprácu s NPI tímom na preskúmaní návrhu výrobku s cieľom zabezpečisť štandardizáciu podobného výrobku a procesu
  • FMEA proces

Našim zamestnancom ponúkame naozaj širokú škálu benefitov!

Finančné benefity:
  • príspevok na dopravu - 2 €/deň
  • príspevok na občerstvenie - 0,50 €/deň
  • príspevok na stravovanie nad rámec ZP
  • bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • Bravo bonus - špeciálna odmena za prácu nad rámec povinností

Myslíme aj na Vašu budúcnosť formou:
  • príspevku do 3. dôchodkového piliera
  • možnosť kariérneho rastu

Trochu oddychu na pracovisku nezaškodí ani formou:
  • masáže priamo na pracovisku zdarma (1x mesačne)
  • firemných akcií

Ponúkame aj:
  • Datart kartu - možnosť využiť zľavu na nákup v Datarte
  • Metro kartu

Podporujeme taktiež tvoje kultúrne či športové potreby pomocou:
  • zliav na predstavenia organizované Štátnym divadlom v Košiciach
  • Multisport karty

Ďakujeme všetkým kandidátom za zaslaný životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer - mechanika, elektrotechnika, elektrika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Can Vector - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

elektronika, mechatronika, výrobný automotive závod

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • roky skúseností možno nahradiť nižšie uvedenými poznatkami
  • znalosť výkonovej elektroniky motorového meniča, pochopenie elektronických obvodov
  • znalosť CAN/CAN-FD (skúsenosti s nástrojmi ako Vector, NI, diagnostické nástroje ECU, atď.)
  • skúsenosti s výrobnými procesmi elektroniky (spájkovanie, montáž, zváranie, konformné povlakovanie, atď.)
  • znalosť Poka Yoke, výroby a konštrukcie nástrojov na montáž strojov alebo nástrojov/prístrojov kontrolného typu (výhodou)
  • dobré komunikačné schopnosti
  • dobré interpersonálne zručnosti
  • dobré plánovacie a organizačné schopnosti
  • analytické myslenie

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4554149  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac