Hľadá sa skvelý kolega do úžasného tímu HR špecialistov! Špecialista rozvoja a vzdelávania zamestnancov!

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
1.5.2024
1 400 EUR/mesiaczákladná mzda od 1 400 € v závislosti od skúseností a znalostí finálneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím ľudí plných drivu a entuziazmu. Máme radi dobrú náladu a dokážeme si aj v ťažkých situáciách vyčariť úsmev na tvári. Navzájom sa podporujeme v rôznych životných, či pracovných úskaliach a radi si pomáhame v čomkoľvek. To, že si občas povyrazíme na neoficiálny teambuilding svedčí o tom, že sme naozaj skvelý tím.

Ak hľadáš niečo podobné a chceš byť našou súčasťou, pošli tvoje CVčko.

Tvojou náplňou práce bude:
  • plánovanie, organizovanie a koordinácia interných a externých školení podľa Zákonných požiadaviek, požiadaviek manažérov
  • administratíva spojená s organizáciou tréningov, práca v interných systémoch
  • vytváranie tréningový plánov pre potreby Prešovského závodu
  • komunikácia s dodávateľmi školení, objednávanie školení
  • participácia na rôznych projektoch v rámci oddelenia Ľudských zdrojov
  • reporting

Našim zamestnancom ponúkame naozaj širokú škálu benefitov!

Finančné benefity:
  • ročný bonus
  • príspevok na dopravu - 2 €/deň
  • príspevok na občerstvenie - 0,50 €/deň
  • príspevok na stravovanie nad rámec ZP
  • bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • Bravo bonus - špeciálna odmena za prácu nad rámec povinností

Myslíme aj na Vašu budúcnosť formou:
  • príspevku do 3. dôchodkového piliera
  • možnosť kariérneho rastu

Aby ste mali rovnováhu medzi pracovným a mimopracovným životom, ponúkame:
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce z domu - 2 dni/mesiac

Trochu oddychu na pracovisku nezaškodí ani formou:
  • masáže priamo na pracovisku zdarma (1x mesačne)
  • firemných akcií

Ponúkame aj:
  • Datart kartu - možnosť využiť zľavu na nákup v Datarte
  • Metro kartu

Podporujeme taktiež tvoje kultúrne či športové potreby pomocou:
  • zliav na predstavenia organizované Štátnym divadlom v Košiciach
  • Multisport karty

Ďakujeme všetkým kandidátom za zaslaný životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

andragogika, ľudské zdroje (výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Human - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR, špecialista vzdelávania

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • AJ na plynulej úrovni je nevyhnutnou podmienkou
  • analytické myslenie
  • zmysel pre detail
  • silné organizačné schopnosti
  • zodpovednosť
  • ak si čerstvý, či budúci absolvent, ktorý rád organizuje a plánuje, neváhaj poslať životopis tiež, možno sa na pohovore vzájomne prekvapíme :)

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4549691  Dátum zverejnenia: 27.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac