Hľadáme supervízora, ktorého baví aj plánovanie výroby (práca na 1 zmenu)!

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
ihneď
1 350 EUR/mesiacmzda od 1 350 € v závislosti od skúseností a znalostí finálneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako náš supervízor / plánovač budeš mať na starosti:
  • zodpovednosť za dosahovanie cieľov výrobných liniek týkajúcich sa BOZP, dodávok, kvality, zásob, nákladov a vedenia pracovnej sily
  • evidenciu a plánovanie dochádzky podriadených zamestnancov
  • účasť na denných poradách
  • tréning a validácia na ovládanie jednotlivých pracovísk
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami
  • plánovanie výroby

  • výkonnostný bonus do výšky 124 €
  • príspevok na dopravu - 2 €/deň
  • príspevok na občerstvenie - 0,50 €/deň
  • stravné hradené nad rámec Zákonníka práce
  • každoročné navyšovanie mzdy na základe hodnotenia za predošlý rok
  • možnosti kariérneho rastu
  • bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, či životnom jubileu
  • príspevok do 3. dôchodkového piliera
  • Multisport karta
  • Metro karta, Datart karta
  • jazykové kurzy
  • ostatné benefity budú prezentované na pohovore

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí reagujú na pracovnú ponuku. Spoločnosť si však vzhľadom k veľkému počtu záujemcov vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Power BI - Základy
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • analytický typ
  • logické myslenie
  • chuť učiť sa

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4547985  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac