Ponuka práce pre ľudí, ktorí radi majstrujú! Hľadáme skúseného/ú technika/čku údržby! Garantovaný plat na začiatku 1 100 € netto!

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
ASAP
1 170 EUR/mesiaczákladná mzda od 1 170 € brutto v závislosti od kvalifikácie a skúseností + variabilné zložky mzdy (podľa ZP a uvedené v texte inzerátu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného/ú, technicky zdatného/ú kandidáta/tku, so záujmom o autá a automotive priemysel. Ak sa orientujete v elektrike, mechanike, pneumatike, senzorike a chcete pracovať s najnovšími technológiami, dajte nám o sebe vedieť.

Hlavnou náplňou práce bude:
  • zodpovednosť za dennú údržbu strojov a zariadení
  • korektívna, prediktívna a preventívna údržba
  • riešenie porúch, problémov
  • účasť na denných meetingoch
  • neustále zlepšovanie pomocou Kaizenov a TPM
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
  • práca na zmeny (12 hod.)

Našim zamestnancom ponúkame naozaj širokú škálu benefitov!

Finančné benefity:
  • výkonnostný bonus - 100 € (po skúšobnej dobe)
  • bonus za nepretržitú prevádzku - 75 €
  • bonus za flexibilitu - 0-150 €
  • príspevok na dopravu - 2 €/deň
  • príspevok na občerstvenie - 0,50 €/deň
  • príspevok na stravovanie nad rámec ZP
  • bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • Bravo bonus - špeciálna odmena za prácu nad rámec povinností

Myslíme aj na Vašu budúcnosť formou:
  • príspevku do 3. dôchodkového piliera
  • možnosť kariérneho rastu

Trochu oddychu na pracovisku nezaškodí ani formou:
  • masáže priamo na pracovisku zdarma (1x mesačne)
  • firemných akcií

Ponúkame aj:
  • Datart kartu - možnosť využiť zľavu na nákup v Datarte
  • Metro kartu
  • bezplatné poradenstvo v právnej, psychologickej a finančnej oblasti

Podporujeme taktiež tvoje kultúrne či športové potreby pomocou:
  • zliav na predstavenia organizované Štátnym divadlom v Košiciach a Divadlom Jonáša Záborského v Prešove
  • Multisport karty

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých kandidátov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik údržby strojov

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ s maturitou - technický smer
  • znalosti a skúsenosti v oblasti mechaniky, elektriky, pneumatiky, hydrauliky
  • § 21 - podmienkou
  • § 22, § 23, § 24 - výhodou
  • Skúsenosť na podobnej pozícii v automotive - min. 1 rok
  • PLC - výhodou
  • technické myslenie
  • schopnosť pracovať pod stresom
  • schopnosť určiť si priority
  • ochota učiť sa a zodpovedný prístup k riešeniu problémov
  • ochota pracovať na zmeny - 12tky (dlhý/krátky týždeň)
  • schopnosť spracovať a predať informácie kolegom

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4547923  Dátum zverejnenia: 12.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 170 EUR/mesiac