Zmenový technik kvality (8 hod. zmenovosť) - zaujímavé finančné ohodnotenie!

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
ihneď
980 EUR/mesiaczákladná mzda od 980,- EUR brutto podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického a mladého koletívu hľadáme šikovného Zmenového technika kvality - kvalitára.

Tvojou náplňou práce bude:
  • podpora tímu pri posudzovaní chybných kusov vo výrobe
  • interná podpora procesov oddelenia kvality
  • podpora pri implementácii nových produktov
  • trénovanie operátorov pre zlepšenie a rozvoj kvality v procesoch výroby
  • sledovať, či všetky potrebné kontroly sú vykonávané
  • pracovať proaktívne a zlepšovať svoju každodennú prácu

K základnej mzde patria aj variabilné zložky mzdy:
  • výkonnostný bonus - 93 €
  • bonus za flexibilitu - 0-150 €
  • príspevok na dopravu - 2 €/deň
  • príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok do 3. piliera
  • príspevky pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu

Okrem peňažných benefitov ponúkame tiež nepeňažné:
  • Multisport karta, Datart karta, Metro karta
  • možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja prostredníctvom školení
  • tréningy šité na mieru (jazykové kurzy, technické školenia, Softskills školenia)
  • 1 káva denne na náš účet :)

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Failure Mode and Effect Analysis (FMEA) - Základy
8D reports - Základy
Technické kreslenie - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

kvalita

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikačné schopnosti
  • tímová práca
  • dynamická osobnosť
  • asertivita
  • samostatnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • skúsenosť s obdobnou pozíciou v automotive
  • technické myslenie
  • zmysel pre detail

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4081196  Dátum zverejnenia: 9.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac