Vyrábaj turbá svetovej triedy! Stačí, ak nám pošleš tvoj životopis a my ti zavoláme! Operátor výroby s platom 750 € + 150 € bonusy!

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi kompetencie na tejto pozícii patrí:

o Vizuálna kontrola komponentov pri jednotlivých výrobných operáciách
o Kontrola činnosti jednotlivých strojov na výrobných linkách
o Triedenie dielov
o Skenovanie komponentov a dodržiavanie výrobného postupu podľa
špecifických výrobných inštrukcií
o POZOR - nočné zmeny a práca v stoji na každom pracovisku

o Výplata každý mesiac včas
o Výkonnostný bonus do výšky 120,- € (brutto)
o Motivujúci bonus za rozvoj zručností od 60,- do 175,- € (brutto)
o Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
o Príspevok na dopravu 1,50 € (brutto) za každý odpracovaný deň, resp. zvozy zadarmo do práce zo smeru Spiš, KE a VT
o Príspevok na pranie oblečenia
o Pracovné prostredie v modernej, čistej a klimatizovanej hale
o Práca na 8 hod. alebo 12 hod. pracovné zmeny
o Príspevok do 3. dôchodkového piliera
o 1 káva denne zdarma
o Možnosť kariérneho rastu
o Ostatné benefity budú predstavené na výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných kandidátov na základe posúdenia životopisov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovednosť
  • Ochota učiť sa
  • Manuálna zručnosť

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4034887  Dátum zverejnenia: 17.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac