Generálny Supervízor_automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 2000,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Garrett tímu v Prešove (Záborské) hľadáme skúseného človeka na pozíciu Generálneho supervízora, ktorý bude zodpovedný za časť produkcie.

Hlavnou náplňou práce bude:
* vedenie časti oddelenia,
* zodpovednosť za dosahovanie cieľov kvality a bezpečnosti zverenej časti prevádzky,
* revidovanie stavu výroby za predchádzajúci deň a plánovanie priorít,
* vedenie meetingov a účasť na denných poradách,
* analýza príčin nezhôd, určenie a implementácia korektívneho a preventívneho akčného plánu,
* participácia na vytváraní denného plánu výroby,
* spracovanie dochádzky priamych podriadených,
* zodpovednosť za implementáciu 5S,
* zastupovanie výrobného manažéra v čase jeho neprítomnosti,
* zabezpečenie neustáleho zlepšovania výroby (Kaizen, eliminácia strát, navrhovanie riešení)
* príprava budgetu.

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Flexibilný pracovný čas
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky, firemné akcie...

Ak Vás ponuka zaujala, reagujte priamo cez stránku profesie.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

* Pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii z výrobného prostredia, preferencia automotive
* Skúsenosť s vedením ľudí min 2 roky
* Znalosť 5S, Kaizen, Smed, TPM, eskalačný proces
* AJ - aktívna komunikácia
* Skúsenosti s neustálym zlepšovaním
* Svedomitosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, tímovosť, samostatnosť

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské
ID: 3889414  Dátum zverejnenia: 18.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac