Trainee na oddelenie inžinieringu - skvelá príležitosť pre absolventov

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
850 EUR/mesiacZákladná mzda od 850,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Garrett tímu hľadáme šikovného absolventa VŠ s technickým zameraním. Hľadáme absolventa, ktorý už počas štúdia preukázal záujem o automotive- či už prostredníctvom absolvovania stáže vo výrobnej spoločnosti, realizovaním projektov, písaním diplomovej práce a podobne.

Náplň práce:
* Administratívna podpora, reporting, vyhodnocovanie a spracovanie dát oddelenia podľa pokynov nadriadeného
* riešenie problémov na určených výrobných linkách,
* spolupráca s údržbou pri odstraňovaní problémov,
* zlepšovanie a udržiavanie kvality výroby,
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Ak Vás ponuka zaujala, reagujte priamo cez stránku profesie.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Vysokoškolské vzdelanie technického smeru/Automatizácia, Strojárstvo,
* Pracovné skúsenosti z výrobného prostredia sú veľkou výhodou,
* Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
* Znalosť čítania technických výkresov
* Záujem o automotive prostredie
* Systematickosť, samostatnosť, technické myslenie
* Záujem pracovať na sebe, naštartovať svoju kariéru a byť pre tím prínosom

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Parimuchová
E-mail: poslať životopis
ID: 3853562  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac