Technik neustáleho zlepšovania

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda od 1100 € btto v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Garrett tímu hľadáme nového, technicky mysliaceho kolegu na pozíciu Technik neustáleho zlepšovania.

Vašou náplňou práce bude:

• Udržiavať BOZP pravidlá a procedúry na dennej báze
• Navrhovať zlepšovacie nápady v súlade s cieľmi spoločnosti
• Zúčastňovať sa všetkých potrebných mítingov
• Zavádzať nové projekty v spolupráci s tímom
• Zabezpečovať testy spotreby pre znižovanie nákladov
• Zabezpečovať podporu pre technické oddelenie v aplikovaní testov pri zmenách parametrov
• Zúčastňovať sa všetkých denných mítingov technického oddelenia
• Navrhovať riešenia pre zlepšenie produktivity prevádzky
• Zabezpečovať spolu s procesným inžinierom, tímom kvality procesu a tímom údržby inštaláciu, schvaľovanie a zavedenie nového výrobného zariadenia
• Sledovať / analyzovať dôvody porúch strojov a navrhovať ich riešenia
• Dodržiavať povinnosti a úlohy vyplývajúce z manažérskych systémov v oblasti výroby, kvality, životného prostredia, BOZP a PO a ostatných externých a interných noriem a pravidiel
• Plniť ostatné úlohy podľa pokynov nariadeného

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Ak Vás ponuka zaujala, reagujte priamo cez stránku profesie.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

* Vzdelanie technického smeru/Automatizácia, Strojárstvo,
* Znalosti výrobného procesu, automatizácie, montáže
* Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
* Znalosť čítania technických výkresov
* Systematickosť, samostatnosť, technické myslenie
* Ochota a chuť sa vzdelávať

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Parimuchová
E-mail: poslať životopis
ID: 3849573  Dátum zverejnenia: 28.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac