Inšpektor kvality

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora tímu pri posudzovaní chybných kusov vo výrobe
- Zmennosť na 8 hod. alebo 12 hod.
- Interná podpora procesov oddelenia kvality
- Podpora pri implementácii nových produktov
- Trénovanie operátorov pre zlepšenie a rozvoj kvality v procesoch výroby
- Sledovať, či všetky potrebné kontroly sú vykonávané na linke
- Pracovať proaktívne a zlepšovať svoju každodennú prácu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 700,- EUR na základe skúsenosti + zaujímavá variabilná zložka

- Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
- Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie,
- Flexibilný pracovný čas
- Osobnostný a kariérny rast
- Príspevok na dopravu
- Príspevok do dôchodkového piliera
- Kreditná karta na stravu

Informácie o výberovom konaní

* Skúsenosti na obdobnej pozícii sú výhodou
* Zodpovedný prístup k práci
* Zameranie na detail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a presnosť
- ochota učiť sa nové nástroje kvality
- komunikatívnosť a asertivita

Garrett is the true pioneer of automotive turbocharging dating back more than 60 years, and continues today as the world's leader in turbo technology solutions and an experienced supplier of electric boosting products and automotive software to support passenger cars, commercial vehicles and off-highway equipment. With a worldwide footprint of engineering centers, testing labs and manufacturing facilities, Garrett serves all major automotive companies to implement key differentiated technology offerings.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Ďorďová
Tel.: +421915888446
E-mail: poslať životopis
ID: 3635340   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 700,- EUR na základe skúsenosti + zaujímavá variabilná zložka