Hľadáme vyštudovaného inžiniera Technickej VŠ na odd. Inžiniering pre automatizáciu (aj riešenie efektivity strojov, návrhy technických zlepšení...)

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda od 1100,-EUR btto podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Garrett tímu hľadáme nových kolegov na oddelenie Inžinieringu orientácia na Automatizáciu!

Tvojou náplňou práce bude:
* zlepšovanie efektivity výrobných zariadení, optimalizácia procesu
* návrh technických zlepšení
* riešenie problémov na určených výrobných linkách,
* riadenie a vytváranie technickej dokumentácie/FMEA, flow chart, control plány
* zlepšovanie a udržiavanie kvality výroby, support pri riešení reklamácií
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Ak chceš pracovať s najmodernejšími technológiami v rýchlo rastúcej spoločnosti v oblasti automobilového priemyslu, tak neváhaj, využi svoj potenciál a zašli svoje CV už dnes!

ČO PONÚKAME?
* Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja prostredníctvom školení
* Tréningy šité na mieru (jazykové kurzy, technické školenia, Softskills školenia)
* Flexibilný pracovný čas
* Preplatenie nadčasov
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce, na dopravu a príspevok do 3. piliera
* Garantované navýšenie mzdy
* Príspevky pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu

PODPORUJEME
* Zdravie (vitamínové balíčky)
* Šport (Prešovský pol maratón, individuálne aktivity zamestnancov)
* Vzdelávanie (Projekt Spice)
* Spoločenské aktivity (Family day, Vianočný večierok, Teambuilding, workshop)
* Tímovosť (ocenenia najlepších tímov)

Ak Vás ponuka zaujala, reagujte priamo cez stránku profesie.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Pracovné skúsenosti z výrobnej spoločnosti sú preferované!
* Vzdelanie technického smeru/Elektroinžiniering, Automatizácia, Strojárstvo,...
* Znalosť technickej dokumentácie /FMEA, Flow chart, control plány
* Anglický jazyk mierne pokročilý
* Znalosť čítania technických výkresov
* Systematickosť, samostatnosť, technické myslenie

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Ďorďová
Tel.: +421915888446
E-mail: poslať životopis
ID: 3546220  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1100,-EUR btto podľa znalostí a skúseností