Skúsený Recruiter _ Garrett (Záborské)

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda od 1300,-EUR btto podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvára sa nová príležitosť byť členom interného HR v rýchlorastúcej spoločnosti pôsobiacej v segmente automobilového priemyslu!

Do nášho Staffing tímu hľadáme skúseného recruitera. Ak máš skúsenosti s obsadzovaním pozícií technického charakteru, nemáš problém s komunikáciou v anglickom jazyku, si dynamická/ý a nebojíš sa nových výziev, tak hľadáme práve Teba!

Náplň práce:
* Zodpovednosť za nábor a výber kandidátov
* Inzerovanie pracovných ponúk, priame oslovovanie kandidátov, organizácia a realizácia pohovorov s Hiring manažérmi, Assesment centrá na výrobné pozície
* Práca s interným systémom spoločnosti, aktualizácia databázy kandidátov
* Príprava a spracovanie pracovných ponúk pre vybraných uchádzačov
* Spolupráca s personálnymi agentúrami, strednými a vysokými školami
* Pravidelný reporting
* Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného

ČO PONÚKAME?
* Možnosť participovať na medzinárodných projektoch
* Možnosť byť súčasťou implementácie najnovších technológií
* Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja prostredníctvom školení
* Tréningy šité na mieru (jazykové kurzy, technické školenia, Softskills školenia)
* Flexibilný pracovný čas
* Preplatenie nadčasov
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
* Príspevok na dopravu
* Príspevok do 3. piliera
* Garantované navýšenie mzdy
* Príspevky pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu

PODPORUJEME
* Zdravie (vitamínové balíčky)
* Šport (Prešovský pol maratón, individuálne aktivity zamestnancov)
* Vzdelávanie (Projekt Spice)
* Spoločenské aktivity (Family day, Vianočný večierok, Teambuilding, workshop)
* Tímovosť (ocenenia najlepších tímov)

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Skúsenosti s recruitmentom technických pozícií sú nevyhnutnou podmienkou! (min 1-2 roky)
* AJ - B1/B2
* Dynamickosť, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu a úsmev na tvári!

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Ďorďová
Tel.: +421915888446
E-mail: poslať životopis
ID: 3435141  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1300,-EUR btto podľa skúseností