HR Generalist

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 400 € btto v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného HR Garrett tímu hľadáme nového skúseného kolegu/kolegyňu na pozíciu HR Generalist. Hľadáme kolegu, ktorý sa orientuje vo svete HR a chce byť podporou a prínosom pre naše oddelenie.

Ak Vás napĺňa práca s ľuďmi, zvládate komplexné riešenie úloh a máte pri tom úsmev na tvári, dajte nám o sebe vedieť.

Náplň práce:
* zodpovednosť za proces otvorenia pozícií v spolupráci s manažérmi,
* realizácia finálnych pohovorov a spracovanie pracovnej ponuky,
* komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce,
* účasť na pravidelných poradách,
* príprava podkladov pre mzdové oddelenie,
* zodpovednosť za dosahovanie individuálnych cieľov a cieľov oddelenia,
* reporting
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

*Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
*Pružná pracovná doba
*Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
*Osobnostný a kariérny rast
*Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

* Pracovné skúsenosti v oblasti HR sú nevyhnutnou pomienkou (preferencia výrobné prostredie)
* Vynikajúce komunikačné zručnosti
* Anglický jazyk - aktívne
* Znalosť Zákonníka práce
* Schopnosť pracovať v medzinárodom prostredí
* Multitasking, zakáznícka orientácia
* Samostatnosť, spoľahlivosť, tímová spolupráca

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské

Kontakt

ID: 3211123  Dátum zverejnenia: 4.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac