Procesný Inžinier so skúsenosťami v automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 500 € btto v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš závod v Záborskom hľadáme Procesného Inžiniera pre oddelenie Inžinieringu. Výrobný proces obsahuje špičkové výrobné stroje v klimatizovanom a čistom prostredí.

Náplň práce:
*Zodpovednosť za definovanie a vykonávanie štandardizácie procesu a jej vylepšenia
*Denné sledovanie výkonu výrobného procesu a zaisťovanie najlepšieho výkonu strojov
*Spolupráca s inžinierskymi tímami pri úprave výrobného procesu s cieľom vyrobiť nové variácie produktu a štandardizovať ich
*Tvorba procesu analýzy rizika FMEA- aktívna účasť
*Zodpovednosť a riadenie každodenných úloh za prideleného Procesného technika
*Zodpovednosť za nastavenie strojov
*Komunikácia s dodávateľmi strojov - v anglickom jazyku
*Riešenie technických problémov procesu a podpora zlepšovania kvality

*Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
*Pružná pracovná doba
*Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
*Osobnostný a kariérny rast
*Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky...

Be part of Garrett's team and start your career. If you are looking for a job in an international company, you are interested in the automotive world, want to use your knowledge, experience, do not hesitate and take the first step by sending your CV. Garrett brings higher performance to your career!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

*Vysokoškolské vzdelanie - technického zamerania
*Minimálne 3 ročná predchádzajúca prax v automotive výrobe na pozícii Procesný Inžinier, Produktový Inžinier...
*Skúsenosti s obrábaním a pokročilé znalosti o produkte vrátane výrobných procesov
*Anglický jazyk - min. B2 (schopnosť komunikovať v anglickom jazyku na dennej báze )
*Schopnosť viesť projekt
*Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť
*Vysoká miera motivácie a odhodlania pôsobiť v dynamickom automotive prostredí

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3198261  Dátum zverejnenia: 1.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac