Inžinier zákazníckej kvality s nemeckým jazykom_automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Základná mzda od 1300,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme medzi seba kolegu na oddelenie kvality. Ak máte znalosti/skúsenosti v oblasti kvality a aktívne hovoríte nemeckým, tak neváhajte zaslať svoje životopis!

Vašou náplňou práce bude:
* Komunikácia s Nemecky hovoriacimi zákazníkmi a vybavovanie ich požiadaviek
* Spolupráca s ostatnými oddelenia pri riešení problémov
* Optimalizácia procesov v oblasti kvality
* Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov v oblasti kvality
* Práca s nástrojmi kvality (FMEA, 8D reporty...)
* Zodpovednosť za dokumentáciu podľa požiadaviek zákazníka
* Vykonávanie pravidelných auditov
* Spolupráca s NPI Manažérom a inžiniermi pri zavádzaní nového produktu do výroby z hľadiska kvality

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Flexibilný pracovný čas
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Predošlá skúsenosť v oblasti kvality z výrobnej spoločnosti preferovaná!
* Nemecký a Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni!
* Znalosť nástrojov kvality (FMEA, 8D,..)
* Zákaznícka orientácia, multitasking

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Ďorďová
Tel.: +421915888446
E-mail: poslať životopis
ID: 3622414  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1300,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie