Si operátor a chceš zarábať viac? Čisté prostredie, možnosť kariérneho rastu, zvýšené platy - u nás by chcel pracovať každý!

Garrett Advancing Motion

Miesto práce
Prešov
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
FIX od 680,- € + priem. variabilné zložky 150,- € (vykonnostný bonus, príspevok na dopravu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov, ktorí majú vášeň pre autá a chcú sa priamo podieľať na výrobe, montáži a kompletizácii turbodúchadiel do áut svetovej triedy.

Medzi kompetencie na tejto pozícii patrí:

o Vizuálna kontrola komponentov pri jednotlivých výrobných operáciách
o Kontrola činnosti jednotlivých strojov na výrobných linkách
o Triedenie dielov
o Skenovanie komponentov a dodržiavanie výrobného postupu podľa
špecifických výrobných inštrukcií

o Výplata každý mesiac včas
o Výkonnostný bonus do výšky 120,- € (brutto)
o Motivujúci bonus za rozvoj zručností od 60,- do 175,-EUR (brutto)
o Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
o Príspevok na dopravu 1,50€ (brutto) za každý odpracovaný deň
o Príspevok na pranie oblečenia
o Nadštandardné príplatky za nočné zmeny, víkendy a sviatky
o Pracovné prostredie v modernej, čistej a klimatizovanej hale
o Práca na 8 hod alebo 12 hod zmeny
o Rýchle jednanie a nástup ihneď
o Príspevok do 3. dôchodkového piliera
o Stravovacia karta dotovaná nad ramec Zákonníka práce
o 1 káva denne zdarma
o Možnosť kariérneho rastu
o Ostatné benefity budú predstavené na výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných kandidátov na základe posúdenia životopisov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť
- Ochota učiť sa
- Manuálna zručnosť

Garrett is the true pioneer of automotive turbocharging dating back more than 60 years, and continues today as the world's leader in turbo technology solutions and an experienced supplier of electric boosting products and automotive software to support passenger cars, commercial vehicles and off-highway equipment. With a worldwide footprint of engineering centers, testing labs and manufacturing facilities, Garrett serves all major automotive companies to implement key differentiated technology offerings.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské

Kontakt

ID: 3617185   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   FIX od 680,- € + priem. variabilné zložky 150,- € (vykonnostný bonus, príspevok na dopravu)