Technik údržby v závode na výrobu Túrb

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Základná mzda od 900 Euro v závislosti od kvalifikácie a skúseností + priemerná variabilná zložka OD 150 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakoľko sa naša výroba rozširuje hľadáme skúsených kolegov do tímu na oddelení údržby.

Ak sa chceš stať členom modernej, rýchlorastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom sektore, chceš mať možnosť na sebe pracovať a vzdelávať sa a mať kontakt s najmodernejšími technológiami, tak hľadáme práve TEBA!

Hlavnou náplňou práce bude:
* zodpovednosť za dennú údržbu strojov a zariadení,
* korektívna, prediktívna a preventívna údržba,
* riešenie porúch, problémov
* účasť na denných meetingoch
* neustále zlepšovanie pomocou Kaizenov a TPM,
* spolupráca s ostatnými oddeleniami
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Práca je vykonávaná na zmeny.

*Medzinárodné stabilné prostredie
* Možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
* Práca na 12 - hod zmeny ( krátky a dlhý týždeň )
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera
* Príspevok na dopravu, jubilejné odmeny
* Možnosť jazykových kurzov
* Príspevok na občerstvenie počas práce
* Spoločenské aktivity pre zamestnancov 2x do roka /Vianočný večierok, Family day/

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých telefonicky. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

* Technické vzdelanie, min stredoškolské
* Znalosti v oblasti Mechaniky, elektriky, pneumatiky, hydrauliky
* § 21, § 22, § 23 - výhodou
* Anglický jazyk - základy
* Skúsenosti z výrobného prostredia v oblasti údržby - výhodou
• PLC - výhodou
* Technické myslenie
* Ochota učiť sa a zodpovedný prístup k riešeniu problémov

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Ďorďová
Tel.: +421915888446
E-mail: poslať životopis
ID: 3608819  Dátum zverejnenia: 31.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 900 Euro v závislosti od kvalifikácie a skúseností + priemerná variabilná zložka OD 150 Eur