Metrológ - GARRETT - vhodné aj pre absolventov!

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Základná mzda od 950,-EUR btto na základe znalostí a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho GARRETT tímu Metrológov hľadáme nové posily, ktorých náplňou práce bude:
* vykonávanie meraní na všetkých druhoch meracích zariadení (CMM, Kruhomer, Profilograf, Tester drsnosti, Trhací tester, Výškomer, Mikroskop) podľa požiadaviek interných a externých zákazníkov,
* kalibrácia všetkých meracích zariadení,
* tvorba reportov podľa požiadaviek interných a externých zákazníkov,
* pravidelná kontrola meracích zariadení a kalibrov vo výrobe,
* príprava, kompletizácia, posúdenie polročnej výkonnosti,
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

V prípade záujmu Vás poprosím reagovať priamo cez stránku profesie!

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Min. stredoškolské technické vzdelanie, VŠ technického smeru preferované!
* Pracovné skúsenosti z práce kalibračného/meracieho laboratória sú výhodou!
* Skúsenosti z Automotive výrobného prostredia výhodou!
* Anglický jazyk základy
* MS office základná úroveň
* Čítanie technických výkresov je nevyhnutnou podmienkou!
* Zmysel pre detail, precíznosť

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriána Hricová
Tel.: +421905440049
E-mail: poslať životopis
ID: 3562509  Dátum zverejnenia: 16.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 950,-EUR btto na základe znalostí a pracovných skúseností