PLC Technik pri Prešove

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Základná mzda od 1100 Euro brutto v závislosti na kvalifikácie a praxe + variabilné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový člen tímu bude zodpovedný za:

  • Diagnostikovanie porúch na zariadení v prostredí SIEMENS (STEP 7, TIA PORTAL)
  • Diagnostikovanie porúch na zariadení v prostredí FANUC, Mitsubishi, Allen Bradley, …
  • Vykonávanie modifikácií v prostredí STEP 7, TIA PORTAL
  • Vykonávanie špeciálnych úloh
  • Spolupodieľanie sa na zlepšovacích procesoch
  • Účasť na denných mítingoch
  • Spolupráca s ostatnými technickými oddeleniami

  • Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
  • Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
  • Práca na centrálnej zmene = flexibilná pracovná doba )
  • Pohotovosť
  • Preplácanie nadčasov
  • Osobnostný a kariérny rast
  • Príspevok do dôchodkového piliera
  • Príspevok na dopravu, jubilejné odmeny
  • Príspevok na občersvenie počas práce
  • Spoločenské aktivity pre zamestnancov 2x do roka /Vianočný večierok, Family day/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Elektrotechnik minimálne (§ 21)
• Samostatný elektrotechnik (§ 22) - výhodou
• Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo
na riadenie prevádzky (§ 23) - výhodou
• PLC
• Technické a logické myslenie
• Kreativita a samostatnosť

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Ďorďová
Tel.: +421915888446
E-mail: poslať životopis
ID: 3551158  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1100 Euro brutto v závislosti na kvalifikácie a praxe + variabilné zložky