PLC Technik

Garrett Advancing Motion

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 1100 Euro brutto v závislosti na kvalifikácie a praxe + variabilné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový člen tímu bude zodpovedný za:

- Diagnostiku
- Programovanie ( FANUC Robot, Siemens, Mitshubishi - PLC, KUKA...)
- Vykonávanie špeciálnych úloh
- Spolupodieľanie sa na zlepšovacích procesoch
- Účasť na denných mítingoch
- Spolupráca s ostatnými technickými oddeleniami

- Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
- Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
- Práca na centrálnej zmene = flexibilná pracovná doba )
- Pohotovosť
- Preplácanie nadčasov
- Osobnostný a kariérny rast
- Príspevok do dôchodkového piliera
- Príspevok na dopravu, jubilejné odmeny
- Príspevok na občersvenie počas práce
- Spoločenské aktivity pre zamestnancov 2x do roka /Vianočný večierok, Family day/

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Údržba, inovácie, technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Elektrotechnik minimálne (§ 21)
• Samostatný elektrotechnik (§ 22) - výhodou
• Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo
na riadenie prevádzky (§ 23) - výhodou
• PLC
• Technické a logické myslenie
• Kreativita a samostatnosť

Garrett is the true pioneer of automotive turbocharging dating back more than 60 years, and continues today as the world's leader in turbo technology solutions and an experienced supplier of electric boosting products and automotive software to support passenger cars, commercial vehicles and off-highway equipment. With a worldwide footprint of engineering centers, testing labs and manufacturing facilities, Garrett serves all major automotive companies to implement key differentiated technology offerings.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Ďorďová
Tel.: +421915888446
E-mail: poslať životopis
ID: 3551158   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 1100 Euro brutto v závislosti na kvalifikácie a praxe + variabilné zložky