Procesný Technik_automotive GARRETT_vhodné aj pre absolventov!

Garrett Advancing Motion

Miesto práce
Prešov
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 1100,-EUR btto podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Garrett tímu hľadáme nových technicky mysliacich ľudí na pozíciu Procesného Technika.

Ak chceš pracovať s najmodernejšími technológiami v rýchlo rastúcej spoločnosti v oblasti automobilového priemyslu, tak neváhaj, využi svoj potenciál a zašli svoje CV už dnes!

Tvojou náplňou práce bude:
* riešenie problémov na určených výrobných linkách,
* zodpovednosť za efektivitu linky, zlepšovanie a optimalizáciu procesu,
* zodpovednosť za zaškolenie operátorov na linkách,
* spolupráca s údržbou pri odstraňovaní problémov,
* spolupráca s Procesným inžinierom pri riadení technickej dokumentácie,
* zlepšovanie a udržiavanie kvality výroby, implementácia Poka Yoke,
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Vhodné aj pre absolventov!

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Flexibilný pracovný čas
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístk

Ak Vás ponuka zaujala, reagujte priamo cez stránku profesie.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícií vo výrobnej spoločnosti sú výhodou
* Vzdelanie technického smeru/Preferencia Elektroinžiniering, Automatizácia, aj ďalšie
* Anglický jazyk mierne pokročilý
* Systematickosť, samostatnosť, technické myslenie

Garrett is the true pioneer of automotive turbocharging dating back more than 60 years, and continues today as the world's leader in turbo technology solutions and an experienced supplier of electric boosting products and automotive software to support passenger cars, commercial vehicles and off-highway equipment. With a worldwide footprint of engineering centers, testing labs and manufacturing facilities, Garrett serves all major automotive companies to implement key differentiated technology offerings.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Haluskova
Tel.: +421908792654
E-mail: poslať životopis
ID: 3546220   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 1100,-EUR btto podľa znalostí a skúseností