Developer na vývoj internej aplikácie (C#, .NET)_automotive

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Základná mzda od 2200,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Honeywell tímu hľadáme skúseného developera na vývoj internej aplikácie týkajúcej sa transferu materiálu vo výrobe.

Jedná sa o menší tím developerov využívajúcich C#, .NET, JavaScript, HTML5, MS SQL. Hľadáme človeka s vyššie uvedenými skúsenosťami, znalosťou anglického jazyka.

Ak sa chcete stať členom prudko rastúcej firmy v automobilovom priemysle, mať voľnú ruku pri realizácii vlastných nápadov, tak neváhajte zaslať svoje CV!

Vašou náplňou práce bude:
* podieľanie sa na vývoji, spravovaní a podpore internej aplikácie MHS (Material Handling system),
* navrhovanie a vylepšovanie nástrojov aplikácie,
* riadenie implementáciie nových MHS zariadení,
* spravovanie zdrojového kódu, jeho zmeny a následná dokumentácia,
* poskytovanie 2nd level support MHS zariadení v prevádzkach výroby.

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Flexibilný pracovný čas
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Skúsenosti na obdobnej pozícii min 2 roky
* Skúsenosti s vývojom aplikácie
* Skúsenosti s C#, .NET, JavaScript, HTML5, MS SQL
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriána Hricová
Tel.: +421905440049
E-mail: poslať životopis
ID: 3466021  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 2200,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie