Technik údržby v závode na výrobu túrb

Garrett Advancing Motion

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 900 Euro + priemerná vario zložka OD 150 Eur v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakoľko sa naša výroba rozširuje hľadáme skúsených kolegov do tímu na oddelení údržby.

Ak sa chceš stať členom modernej, rýchlorastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom sektore, chceš mať možnosť na sebe pracovať a vzdelávať sa a mať kontakt s najmodernejšími technológiami, tak hľadáme práve TEBA!

Hlavnou náplňou práce bude:
* zodpovednosť za dennú údržbu strojov a zariadení,
* korektívna, prediktívna a preventívna údržba,
* riešenie porúch, problémov
* účasť na denných meetingoch
* neustále zlepšovanie pomocou Kaizenov a TPM,
* spolupráca s ostatnými oddeleniami
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Práca je vykonávaná na zmeny.

*Medzinárodné stabilné prostredie
* Možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
* Práca na 12 - hod zmeny ( krátky a dlhý týždeň )
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera
* Príspevok na dopravu, jubilejné odmeny
* Možnosť jazykových kurzov
* Príspevok na občerstvenie počas práce
* Spoločenské aktivity pre zamestnancov 2x do roka /Vianočný večierok, Family day/

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých telefonicky. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Technické vzdelanie, min stredoškolské
* Znalosti v oblasti Mechaniky, elektriky, pneumatiky, hydrauliky
* § 21, § 22, § 23 - výhodou
* Anglický jazyk - základy
* Skúsenosti z výrobného prostredia v oblasti údržby - výhodou
• PLC - výhodou
* Technické myslenie
* Ochota učiť sa a zodpovedný prístup k riešeniu problémov

Garrett is the true pioneer of automotive turbocharging dating back more than 60 years, and continues today as the world's leader in turbo technology solutions and an experienced supplier of electric boosting products and automotive software to support passenger cars, commercial vehicles and off-highway equipment. With a worldwide footprint of engineering centers, testing labs and manufacturing facilities, Garrett serves all major automotive companies to implement key differentiated technology offerings.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské

Kontakt

ID: 3428478   Dátum zverejnenia: 12.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 900 Euro + priemerná vario zložka OD 150 Eur v závislosti od kvalifikácie a skúseností