Operátor výroby - Honeywell Turbo s.r.o.

Garrett Advancing Motion

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
22.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 600€ + variabilné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Honeywell tímu hľadáme zodpovedného človeka na pozíciu operátor vo výrobe, ktorého náplňou práce bude:

• Výroba turbodúchadiel do automobilov
• Montáž a kompletizácia komponentov
• Dodržiavanie procesov a pravidiel výroby
• Podávanie zlepšujúcich návrhov a nápadov
• Dodržiavanie štandardov BOZP
• Práca vhodná aj pre ženy

• Stabilná práca, výplata každý mesiac včas
• Výkonnostný bonus
• Preplácanie nadčasov nad rámec zákonníka práce
• Príspevok do 3. dochodkového piliera
• Príspevok na dopravu
• Stravovacia karta dotovaná nad ramec Zákonníka práce
• 1 káva denne zdarma
• Pracovné prostredie v čistej klimatizovanej hale
• Možnosť kariérne rásť

Ďakujeme za reakcie. Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automotive

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovedný prístup k práci
• spoľahlivosť
• manuálna zručnosť
• prax nie je nutná - radi Vás zaučíme v našich tréningových centrách
• samostatnosť
• chuť vzdelávať sa

Garrett is the true pioneer of automotive turbocharging dating back more than 60 years, and continues today as the world's leader in turbo technology solutions and an experienced supplier of electric boosting products and automotive software to support passenger cars, commercial vehicles and off-highway equipment. With a worldwide footprint of engineering centers, testing labs and manufacturing facilities, Garrett serves all major automotive companies to implement key differentiated technology offerings.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské
ID: 3412924   Dátum zverejnenia: 6.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 600€ + variabilné zložky