HR Generalist (automotive Prešov)

Garrett Advancing Motion

Miesto práce
Prešov
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 1400,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného HR Honeywell tímu hľadáme nového skúseného kolegu/kolegyňu na pozíciu HR Generalist.

Ak máte skúsenosti v oblasti HR, ste precízny, detailný, spoľahlivý a zvládate komplexné zadania efektívne a s úsmevom, potom Vašou ďalšou náplňou bude:
* zodpovednosť za proces otvorenia pozícií v spolupráci s manažérmi,
* realizácia finálnych pohovorov a spracovanie pracovnej ponuky,
* komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce,
* výber a zabezpečenie školení pre zamestnancov podľa aktuálnych potrieb,
* účasť na pravidelných poradách,
* príprava podkladov pre mzdové oddelenie,
* zodpovednosť za dosahovanie individuálnych cieľov a cieľov oddelenia,
* reporting.

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Flexibilný pracovný čas
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Pracovné skúsenosti v oblasti HR sú nevyhnutnou pdomienkou!
* Anglický jazyk min. B2!
* Znalosť Zákonníka práce
* Schopnosť vykonávať viaceré úlohy naraz
* Dynamická, pracovitá osobnosť

Garrett is the true pioneer of automotive turbocharging dating back more than 60 years, and continues today as the world's leader in turbo technology solutions and an experienced supplier of electric boosting products and automotive software to support passenger cars, commercial vehicles and off-highway equipment. With a worldwide footprint of engineering centers, testing labs and manufacturing facilities, Garrett serves all major automotive companies to implement key differentiated technology offerings.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské
ID: 3211123   Dátum zverejnenia: 22.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 1400,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie