Inžinier zákazníckej kvality (Customer quality engineer)_automotive

Garrett Advancing Motion

Miesto práce
Prešov
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 1300,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová príležitosť pre INŽINIEROV ZÁKAZNÍCKEJ KVALITY v Prešove!

Hľadáme medzi seba skúseného kolegu na oddelenie kvality. Ak máte skúsenosti s riešením zákazníckej kvality a aktívne hovoríte anglickým jazykom, tak neváhajte zaslať svoje životopis!

Vašou náplňou práce bude:
* Komunikácia so zákazníkmi a vvybavovanie ich požiadaviek
* Spolupráca s ostatnými oddelenia pri riešení problémov
* Optimalizácia procesov v oblasti kvality
* Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov v oblasti kvality
* Práca s nástrojmi kvality (FMEA, 8D reporty...)
* Zodpovednosť za dokumentáciu podľa požiadaviek zákazníka
* Vykonávanie pravidelných auditov
* Spolupráca s NPI Manažérom a inžiniermi pri zavádzzaní nového produktu do výroby z hľadiska kvality

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Flexibilný pracovný čas
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Predošlá skúsenosť na pozícii Inžiniera kvality vo výrobnej spoločnosti!
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni!
* Silné komunikačné schopnosti
* Znalosť nástrojov kvality (FMEA, 8D,..)

Garrett is the true pioneer of automotive turbocharging dating back more than 60 years, and continues today as the world's leader in turbo technology solutions and an experienced supplier of electric boosting products and automotive software to support passenger cars, commercial vehicles and off-highway equipment. With a worldwide footprint of engineering centers, testing labs and manufacturing facilities, Garrett serves all major automotive companies to implement key differentiated technology offerings.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett - Advancing Motion
Záborské 515
082 53 Záborské
ID: 3197172   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 1300,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie