OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Pre nášho partnera, obchodnú firmu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti priemyselnej chémie, hľadáme výnimočných obchodníkov pre rozšírenie ich kolektívu.

POŽIADAVKY

  • ukončené stredoškolské vzdelanie;
  • výrazné komunikačné schopnosti;
  • profesionálne vystupovanie;
  • výnimočné obchodné zručnosti;
  • dosahovanie nadpriemerných výsledkov;
  • používanie PC na užívateľskej úrovni;
  • vodičský preukaz sk. B.

NÁPLŇ PRÁCE

  • prezentácia výrobkov;
  • zabezpečenie objednávok tovaru;
  • starostlivosť o stálych zákazníkov;
  • vyhľadávanie nových zákazníkov;
  • budovanie dlhodobých obchodných vzťahov;
  • zabezpečenie rastu predaja a predajných výsledkov;
  • zasielanie pravidelných správ o činnosti.

PONÚKAME

  • uplatnenie v dlhodobo profitujúcej firme so zahraničným kapitálom;
  • prácu v najdlhšie pôsobiacej firme na trhu;
  • moderný systém práce;
  • jedinečné produkty vysokej kvality;
  • motivujúce platobné podmienky a benefity;
  • zárobok vo firme až na úrovni 5-násobku slovenského priemeru;
  • služobné auto, mobil a tablet je samozrejmosťou.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na [email protected]. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady pre túto prácu.

ID: 4185530  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac