Predavač -ka, vedúci predajne/prevádzky

GARDEN TEAM s.r.o.

Miesto práce
Lombardiniho 1648, Bytča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme predavača- čku (vedúceho predajne) do záhradného centra.
Požiadavky: skúsenosti v obchodnej oblasti, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť vedenia tímu. Výhodou sú skúsenosti z oblasti záhradníctva. Ponúkame prácu v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej firme. Možnosť kariérneho postupu, nadštandardné platové podmienky, odmeny, 13 plat, sociálny program, 3x ročne team building, školenia...

Ponúkame prácu v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej firme. Možnosť kariérneho postupu, nadštandardné platové podmienky, odmeny, 13 plat, sociálny program, 3x ročne team building, školenia, prácu v príjemnom prostredí...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Pokladňa - základy

Gardenteam je tím mladých kreatívnych ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v odbore. Zameriavame sa na realizáciu okrasných záhrad a závlah na kľúč, maloobchod a veľkoobchod záhradkárskych potrieb, predaj okrasných a ovocných drevín.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Garden Team s.r.o.
Lombardiniho 1648
014 01 Bytča

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Šurinová
Tel.: +421907167667
E-mail: poslať životopis
ID: 3289506   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700