Záhradník / pracovník v záhradníctve

Gard Land s.r.o

Miesto práce
Vyšný Žipov 124, okres Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
09.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 1000 + možnosť rastu podľa pracovného zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma sa už vyše 20 ROKOV zaoberá záhradnou architektúrou, projektovaním s následnou realizáciou. Nadobudnuté skúsenosti z viac ako 200 úspešne ukončených realizácií sa podpisujú pod vysokú kvalitu služieb, čím aj následnú spokojnosť našich zákazníkov. Ponúkame projekcie a realizácie súkromnej, vyhradenej i verejnej zelene. Pri svojej tvorbe uplatňujeme súčasné moderné trendy a špecializujeme sa aj na intenzívne i extenzívne strešné záhrady a terasy. Pri našej škôlke okrasných rastlín máme zriadenú aj predajňu rastlinného materiálu a záhradníckych potrieb. V teplom skleníku pestujeme taktiež letničky a trvalky pre malo a veľkoobchod.

Náplň práce:

-realizácia záhrad a väčších sadových úprav - výsadba rastlín, pokládka trávnika, inštalácia závlah, terénne úpravy, stavba skaliek, suchých múrikov, práca s malou mechanizáciou
- údržba záhrad - trávnik, závlahy, stromy, kry a trvalky
- pracovník v záhradníctve - škôlke okrasných rastlín

- práca v mladom kolektíve
- stravné lístky
- zamestnanecké zľavy v predajni
- možnosť profesionálneho rastu

Informácie o výberovom konaní

1. termín výberového konania 5.4.2018
prihlášky posielajte emailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo, Sadovníctvo, Kvetinárstvo, Enviromentalistika, Prírodné vedy, Management, Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v záhradníctve a práca v realizačnej firme výhodou
Manuálne schopný
Vodičský preukaz typu B+C+E výhodou
Samostatnosť, kreativita

Naša firma sa už od roku 1994 zaoberá krajinnou architektúrou - projektovaním s následnou realizáciou. Ponúkame projekciu a realizácie súkromnej, vyhradenej i verejnej zelene. Pri svojej tvorbe uplatňujeme súčasné moderné trendy a špecializujeme sa aj na intenzívne i extenzívne strešné záhrady a terasy.

www.gartart.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2491455  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 1000 + možnosť rastu podľa pracovného zaradenia